Våra medarbetare

Växelnummer: 08-742 62 62

Diego Melara

Diego Melara

El-ingenjör

Telefon: 08-410 984 70
E-post: diego.melara@tysklinds.se

Cecilia Jansson

Cecilia Jansson

Ekonomi och administration

Telefon: 08-410 984 51
E-post: cecilia.jansson@tysklinds.se
Christian Bärlund

Christian Bärlund

Uppdragsansvarig, VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 52
E-post: christian.barlund@tysklinds.se
Christoffer Steensma

Christoffer Steensma

VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 67
E-post: christoffer.steensma@tysklinds.se
Daniel Bergman

Daniel Bergman

VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 71
E-post: daniel.bergman@tysklinds.se
Elin Thorén

Elin Thorén

Ekonomi och administration

Telefon: 08-410 984 72
E-post: elin.thoren@tysklinds.se
Eric Påhlman

Eric Påhlman

VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 61
E-post: eric.pahlman@tysklinds.se
Florian Fuciu

Florian Fuciu

Uppdragsansvarig, Besiktningar, VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 54
E-post: florian.fuciu@tysklinds.se
Fredrik Svanström

Fredrik Svanström

Uppdragsansvarig, VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 64
E-post: fredrik.svanstrom@tysklinds.se
Henrik Berglund

Henrik Berglund

vVD Tysklinds EL konsult, Uppdragsansvarig, El-ingenjör

Telefon: 08-410 984 65
E-post: henrik.berglund@tysklinds.se

Roger Söderqvist

Roger Söderqvist

VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 63
E-post: roger.soderqvist@tysklinds.se
Joakim Persson

Joakim Persson

VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 73
E-post: joakim.persson@tysklinds.se
John Hamberg

John Hamberg

VD, Uppdragsansvarig, VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 56, 070-333 84 30
E-post: john.hamberg@tysklinds.se

John-Evert Hamberg

John-Evert Hamberg

vVD Tysklinds VVS konsult, Besiktningar

Telefon: 08-410 984 55
E-post: john-evert.hamberg@tysklinds.se

Jonas Holmberg

Jonas Holmberg

VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 62
E-post: jonas.holmberg@tysklinds.se
Magnus Fors

Magnus Fors

Uppdragsansvarig, VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 53
E-post: magnus.fors@tysklinds.se

Mats Jernström

Mats Jernström

VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 58
E-post: mats.jernstrom@tysklinds.se
Michael Wärn

Michael Wärn

VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 68
E-post: michael.warn@tysklinds.se
Niklas Zinsli

Niklas Zinsli

VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 57
E-post: niklas.zinsli@tysklinds.se
Omar Aldin

Omar Aldin

VVS-konstruktör

Telefon: 08-410 984 59
E-post: omar.aldin@tysklinds.se
Roberto Carvajal

Roberto Carvajal

El-ingenjör

Telefon: 08-410 984 66
E-post: roberto.carvajal@tysklinds.se